Pranie wykładzin Wrocław

Przywracamy estetykę poplamionym wykładzinom

Wygrywamy nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami na wykładzinach klientów biznesowych i indywidualnych.

Odbieramy 7:00-21:00 (pn-sb)

Na wykładzinach łatwo o plamy.
Na szczęście z nami łatwo je usuniesz

Zawodowo czyścimy wykładziny we Wrocławiu, więc nasze oczy widziały już niemal wszystko: od rozlanej kawy, przez plastelinę wgniecioną w materiał, aż po farbę czy inne wyjątkowo trudne zabrudzenia.
W takiej sytuacji ktoś inny załamałby ręce. A my? My w ręce bierzemy profesjonalny sprzęt i środki, niejednokrotnie przywracając materiał do stanu fabrycznego.

Nie czekaj i pozwól nam zmienić oblicze swoich wykładzin już teraz!

Zobacz, co zyskasz:

1.png(1)

Estetyczny wygląd

Usuniemy trudne plamy po kawie, herbacie czy zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania, a wykładziny znów będą się świetnie prezentować.
anise 1

Przyjemny zapach

Kiedyś coś się rozlało i w pewnym momencie wykładzina zaczęła nieprzyjemnie pachnieć. Dobrze znamy takie przypadki i dobrze wiemy, jak sobie z nimi radzić. Neutralizacja zapachu i pranie ekstrakcyjne pozwalają usunąć nieprzyjemny zapach i w końcu odetchnąć z przyjemnością!
shield (3) 1

Bezpieczeństwo

Długo użytkowana i nieczyszczona wykładzina gromadzą kurz, martwy naskórek i inne drobnoustroje, które mogą powodować alergie. To idealne miejsce dla rozwoju bakterii i roztoczy. Regularne pranie pozwala skutecznie pozbyć się drobnoustrojów i zanieczyszczeń, a tym samym uniknąć zagrożenia dla zdrowia. Nasze środki są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Dlaczego nasze pranie wykładzin jest tak skuteczne?

Za każdym razem korzystamy ze sprawdzonego, 6-etapowego procesu czyszczenia, by zagwarantować maksymalnie skuteczne efekty prania. Zobacz, jak zadbamy o Twoje wykładziny.

vacuum (1) 1

Dokładne odkurzanie

Odkurzamy powierzchnię wykładzin, aby usunąć zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie. Na tym etapie usuwamy również gumy do żucia, wosk oraz inne cząstki stałe.
washing-powder 1

Próba materiału i dobór detergentów

Sprawdzamy rodzaj włókna i stabilność kolorów, by dobrać odpowiednie środki piorące.
Frame

Wstępne rozpuszczenie brudu

Na wykładzinę nanosimy tzw. prespray, by wstępnie rozpuścić zabrudzenia.
broom (1)

Wcieranie presprayu

Preparat dokładnie wcieramy w materiał za pomocą szczotki lub szorowarki.
spots (1) 1

Odplamianie

Usuwamy szczególnie trudne plamy: po napojach, gumie do żucia, wosku czy plastelinie za pomocą dedykowanych odplamiaczy.
carpet-cleaner

Pranie właściwe

Ostatni etap to dogłębne wypłukanie materiału z rozpuszczonego wcześniej brudu za pomocą ekstraktora. Usuwane są nie tylko zabrudzenia, ale również roztocza i inne drobnoustroje.

Czas schnięcia

Nie przemaczamy wykładzin, wilgotna pozostaje tylko powierzchnia materiału. W efekcie po kilku-kilkunastu godzinach od prania właściwego wykładziny są już suche i gotowe do ponownego użytkowania.

Działamy szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie.

Cennik prania wykładzin Wrocław

  • Wykładziny:
  • - do 30 m2 12 zł/m2
  • - powyżej 30 m2 10 zł/m2
  • - powyżej 100 m2 8 zł/m2
  • Usługi dodatkowe:
  • neutralizacja przykrych zapachów wycena indywidualna
  • usuwanie sierści wycena indywidualna
  • odplamianie bezpłatnie

Bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia i okolic do 20 km

Możliwość płatności przelewem, kartą, BLIKIEM lub gotówką

Co warto wiedzieć przed usługą:

  • Minimalna kwota zamówienia wynosi 100 zł.
  • Potrzebujemy podłączenia do prądu i dostępu do ciepłej wody.

Gwarancja jakości

Zastanawiasz się, czy warto? Korzystając z usług naszej firmy możesz być pewny, że czyszczenie Twoich wykładzin będzie jak najdokładniejsze. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Już teraz zamów czyszczenie wykładziny z gwarancją jakości i ciesz się nią w nowej, czystej odsłonie.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, są bezpieczne dla wszystkich użytkowników czyszczonych powierzchni. Wykorzystujemy tylko w pełni bezpieczne środki z wszelkimi wymaganymi certyfikatami.

Dzięki zastosowaniu prespraya, który wstępnie rozpuszcza brud oraz wyciągającego zabrudzenia z głębszych warstw ekstraktora, nie dopuszczamy do przemoczenia wykładziny. Wilgotna pozostaje tylko powierzchnia materiału, która wysycha w ciągu kilku do kilkunastu godzin.

Wykładziny syntetyczne stosowane w biurach wysychają w ciągu kilku godzin, dlatego usługę można wykonać w dowolnym dniu tygodnia, bez ingerencji w pracę biura. Wykładziny z dłuższym włosiem stosowane np. w domach mogą schnąć trochę dłużej.

Jeśli usługa jest wykonana zgodnie ze sztuką, tzn. z zastosowaniem odpowiednich środków oraz profesjonalnego odkurzacza piorącego, to jest to zdecydowanie najskuteczniejsza technika. Oczywiście istnieją plamy bardzo trudne do usunięcia jak np. mocne zalania po kawie – jednak również z nimi świetnie sobie poradzimy.